Uue ja kõrgtehnoloogilise pargi põhjapiirkond, Pingxiang City, Jiangxi provints, Hiina

kõik kategooriad
Helista meile

+ 86 13387997914

Saatke meile kiri

[meiliga kaitstud]

ENEN

Rakendus ja teenus

Avaleht> Rakendus ja teenus

Jiangxi Siton ekspordib täielikku maa-aluste kaevamisseadmete komplekti Bangladeshi

Aeg: 2016-10-17 Hits: 73

Pärast pikaajalist kaalumist, võrdlemist, mitmekülgset tehnoloogiasuhtlust, teenindust ja nii edasi otsustas Bangladeshi klient lõpuks osta 5 komplekti DR1-14 rööparataste puurimisseadmeid, 5 komplekti LW-80 rööparataste laadurit ja 16 komplekti SD-4 Shuttlecari Sitonilt sel aastal.

Hiljuti korraldasid SITONi ülemereosakonna tehnilised insenerid Bangladeshi klientidele ukselt ukseni vastuvisiite. Tunneli osa on 2.8 m * 2.8 m ja rööpmelaius on 600 mm. Tehnilise inseneri tagasiside kohaselt kulub 1 m sügavuse ja 40 mm läbimõõduga augu puurimiseks 2.1 minut ja 43 sekundit.

Kohalikud operaatorid ütlesid, et Sitoni seadmete komplekt hõlmab suurepäraselt puurimis-, laadimis- ja transporditeenust. Olenemata sellest, kas tegemist on puurplatvormide, laadurite või süstikutega, on seda lihtne kasutada, mis mitte ainult ei paranda oluliselt töö efektiivsust, vaid vähendab ka tööjõukulusid.

Unikaalsete töötingimuste tõttu vajavad seadmed lahtivõtmist ja paigaldamist maa-alusesse kaevu. Siton Machinery müügijärgse insener hr Peng viis seadmete paigaldamise ja kasutuselevõtu hoolsalt lõpule. Tema tõsine ja vastutustundlik suhtumine tagab tööde eduka lõpuleviimise, mis on hinnatud klientide poolt ning Sitoni kaubamärk on pälvinud ka klientide ühehäälse tunnustuse.Eelmine: Siton ZWY180 Muck Loader ja HP3-3015 Shotcrete pihusti Gruusias

Järgmine: DT1-14 puurseade ja LWLX-150 muck Loader Tadžikistanis

Kuumad kategooriad

WhatsApp otse