Uue ja kõrgtehnoloogilise pargi põhjapiirkond, Pingxiang City, Jiangxi provints, Hiina

kõik kategooriad
Helista meile

+ 86 13387997914

Saatke meile kiri

[meiliga kaitstud]

ENEN

Rakendus ja teenus

Avaleht> Rakendus ja teenus

Siton ZWY180 Muck Loader ja HP3-3015 Shotcrete Spray Gruusias

Aeg: 2022-03-22 Hits: 73


Gruusia asub Euraasia tagamaal. See on vajalik koht iidse Siiditee ja kaasaegse Euraasia koridori jaoks. Ühtlasi on see üks esimesi riike maailmas, kes reageerib ja osaleb aktiivselt "Vöö ja tee" ühisehituses. Pärast Gruusia turule sisenemist on Hiina järjest ette võtnud mitmeid projekte, mis hõlmavad teid, elektrijaamu ja linnataristut. Turu paremaks ja tõhusamaks teenindamiseks on Jiangxi Siton loonud Gruusias ja selle ümbruskonnas kohaliku filiaali, kus töötavad kohalikud teenindusinsenerid ja varuosade lao.


1. siiditee
2


China Railway Tunnel Group Co., Ltd. rajatud Kvesheti-Kobi Road tunnel, mille kogupikkus on 9 kilomeetrit, on seadmete töövõime suhtes väga range, kuna mägedes on suhteliselt suur geoloogiline vesi.

Jiangxi Siton Machinery kaks ZWY 180 tüüpi roomiklaadurit sobivad pinna- ja madalaveelistesse töökeskkondadesse ning meie mudalaadurid saavad ohutult kõndida ja töötada muda- ja veepindadel, mis üllatas ehitusmeeskonda. Sitoni kaks suuremahulist ZTC30 betooni toorbetooni pihustit parandavad oluliselt töö efektiivsust. Praeguseks on tunneli ehituse edenemisest lõppenud kolmandik ning ehituspartei on meie maa-alusele tehnikale kõrgelt kiitnud. Teine hange on komplekteerimisel ja tarnitakse peagi.


3
4


DS5 kivitugipuurseadmed, mida kasutatakse F0 maanteel

F0 kiirtee Gruusias ehitas Hiina hüdroenergia 16. inseneribüroo. Oli külm talv, mis tõi ehitusele suuri raskusi ja suure väljakutse tehnikale. Sellistes äärmiselt külmades tingimustes suudab Siton DS5 multifunktsionaalne puurimismasin stabiilselt teostada mehhaniseeritud toiminguid, nagu poltidega augud, ankruaugud ja tuvastamisavad erinevatel kõrgustel ja nurkadel.


F0-1
F0-4


F0-2
F0-3

HP3-3015 Shotcrete pihusti, mida kasutatakse Rikoti tunneli jaoks

Rikoti tunneli pikkusega 1,750 meetrit tellis Hiina ehitusprojektide osakond. Keerulise pinnase struktuuri ja karmide ilmastikutingimuste tegelik olukord on kogu projekti raskus ja fookus. Isegi sellise erilise tööolukorraga silmitsi seistes vajab ehituspool nii sujuvust kui ka kõrget efektiivsust. Pärast erinevaid kaalutlusi valivad juhid Siton HP3-3015 sildbetooni pihustusmasina, mida on Hiina turul laialdaselt kasutatud. Alates HP3-3015 kasutuselevõtmisest on see tunnelbetooni märgpihustamise töökeskkonda oluliselt parandanud ja tõhusust. Võeti kasutusele kahekihiline kaevamismeetod ja raam püstitatakse ühe pihustusankru jaoks umbes 0.8 meetri kaevetööde ajal. Enne seda kasutas projektiosakond traditsioonilist käsitsi pritsitavat märgpritsi, klientidele valmistas peavalu madal tööefektiivsus ja muret valmistas ka turvalisus. Pärast Sitoni uue märgpihusti masina paigaldamist on tööjõudu vähendatud, ohutustegur on paranenud ja kogu masina rikete määr on madal.


Rikoti-1
Rikoti-2


Rikoti-3
Rikoti-4
Rikoti-2.1

Eelmine: Siton DS3 kivide kruvimisseade ja DL2 tootmispuurseade Tadžikistanis

Järgmine: Jiangxi Siton ekspordib täieliku maa-aluste kaeveseadmete komplekti Bangladeshi

Kuumad kategooriad

WhatsApp otse